بارگذاری نقشه...
 خانه    قیمت اجاره روزانه سوئیت در تبریز-کد 157

قیمت اجاره روزانه سوئیت در تبریز-کد 157

تبریز, تبریز,
ایران/آذربایجان شرقی, ایران
۱۵۰تومان اجاره
آپارتمان
  • ۲۳۶
  • ۰
سراکده 3
سراکده 3
مدیریت تماس

توضیحات

قیمت اجاره روزانه سوئیت در تبریز-کد157

قیمت اجاره روزانه سوئیت در تبریز-کد 157 سفر به تبریز
قیمت اجاره روزانه سوئیت در تبریز-کد 157دسترسی آسان و نزدیکی این سوییت این امکان را به شما می دهد که یک روز خرید خوب را در سفر خود تجربه کنید.فراموش نکنید که در سفر خود یک روز به یادماندنی در تفرجگاه عینالی، تله کابین و پارک جنگلی باغمیشه داشته باشید.

قیمت اجاره روزانه سوئیت در تبریز-کد 157 قیمت اجاره روزانه سوئیت در تبریز-کد 157 آپارتمان شیک، نوساز و بسیار تمیز در منطقه ای دنج وامن تمام امکانات لازم برای اقامتی راحت و دنج را در اختیار مهمانان قرار می دهد.موقعیت ویژه آپارتمان در دسترسی آسان به مرکز شهر، مراکزخرید و بسیاری از مکان های دیدنی شهر، آن را گزینه اقامتی مناسب تری می کند.

قیمت اجاره روزانه سوئیت در تبریز-کد 157 دسترسی آسان و نزدیکی این سوییت  این امکان را به شما می دهد که یک روز خرید خوب را در سفر خود تجربه کنید.فراموش نکنید که در سفر خود یک روز به یادماندنی در تفرجگاه عینالی، تله کابین و پارک جنگلی باغمیشه داشته باشید.

آپارتمان شیک، نوساز و بسیار تمیز در منطقه ای دنج وامن تمام امکانات لازم برای اقامتی راحت و دنج را در اختیار مهمانان قرار می دهد.موقعیت ویژه آپارتمان در دسترسی آسان به مرکز شهر، مراکزخرید و بسیاری از مکان های دیدنی شهر، آن را گزینه اقامتی مناسب تری می کند.

 قیمت اجاره روزانه سوئیت در تبریز-کد 157 فضای خانه در تبریز

قیمت اجاره روزانه سوئیت در تبریز-کد 157 این آپارتمان مبله تبریز در منطقه شیخ الرئیس تبریز و در نزدیکی بلوار آزادی تبریز در مرکز شهر قرار دارد.این منزل مبله تبریز دارای یک اتاق خواب می باشد.در اتاق خواب این آپارتمان مبله تبریز یک تختخواب دونفره قرار دارد.

قیمت اجاره روزانه سوئیت در تبریز-کد 157 در سالن پذیرایی این منزل مبله تبریز یک تختخواب یکنفره نیز قرار دارد. همچنین به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیارشان قرار می گیرد. از دیگر امکانات این منزل مبله درتبریز آشپزخانه مجهز به اجاق گاز،یخچال،ظروف آشپزخانه ،مبلمان،تلویزیون،اینترنت اشاره کرد.این آپارتمان مبله تبریز دارای سرویس ایرانی و فرنگی می باشد

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.