بارگذاری نقشه...
 خانه    قیمت سوئیت در تبریز کد- ۱۵۹

قیمت سوئیت در تبریز کد- ۱۵۹

تبریز, تبریز,
ایران/آذربایجان شرقی, ایران
۰تومان اجاره
آپارتمان
  • ۱۸۲
  • ۰
سراکده 3
سراکده 3
مدیریت تماس

توضیحات

قیمت سوئیت در تبریز کد-۱۵۹

قیمت سوئیت در تبریز کد- ۱۵۹ فضای خانه

قیمت سوئیت در تبریز کد- ۱۵۹ این منزل مبله تبریز بصورت منزل ویلایی دربست دو طبقه در شاهگلی تبریزقرار دارد. این منزل مبله در تبریز فاقد اتاق خواب می باشد. در سالن این منزل مبله درتبریز یک تختخواب دونفره و یک تختخواب یکنفره قرار دارد. همچنین به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیارشان قرار میگیرد.از دیگر امکانات این منزل مبله تبریزمی توان به مبلمان،تلویزیون، آشپزخانه دارای یخچال،اجاق گاز،ظروف آشپزخانه اشاره کرد. این منزل مبله دربست تبریز دارای حیاط دربست است که سرویس بهداشتی آن در حیاط قرار دارد. حمام این منزل تبریز داخل اتاق خواب قرار دارد. فاصله این سوئیت مبله تبریز تا مرکز شهر در حدود 15 دقیقه بصورت سواره است. این سوئیت مبله درتبریز فاقد پارکینگ می باشد.

ائل گلی، شاه ‌گلی تبریز

قیمت سوئیت در تبریز کد- ۱۵۹ عمارت کلاه‌فرهنگی هشت‌ضلعی موجود در مرکز دریاچهٔ شاه‌گلی که به کاخ شاه‌گلی شهرت دارد، امروزه به‌صورت یک تالار پذیرایی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این بنا پیش‌تر یک ساختمان یک‌طبقهٔ خشتی و فرسوده بود. شهرداری تبریز در سال ۱۳۴۶ خورشیدی ساختمان پیشین را تخریب و عمارت دوطبقهٔ جدید و مقاومی در محل آن احداث کرد.
کاخ شاه‌گلی در دوران حکومت سلطان یعقوب آق‌قویونلو احداث شده و در دوران سلطنت صفویان گسترش یافته‌است. قهرمان میرزا (هشتمین پسر عباس میرزا) نیز این عمارت را تکمیل‌تر نموده و آن را به‌صورت یک گردشگاه سلطنتی برای درباریان قاجار درآورده‌است.

تاریخچه شاهگلی تبریز

قیمت سوئیت در تبریز کد- ۱۵۹ در دوران قاجار در پیرامون استخر ائل گلی خیابان ‌هایی جهت عبور و مرور احداث گردید و در جوار این معابر، درختان درخت تبریزی، بید مجنون و گل‌های اطلسی متعددی در چندین ردیف جهت تزئین گردشگاه و پاکی آب و هوا کاشته شد. ائل گلی در دوران پهلوی به شهرداری تبریز واگذار شد تا به یک گردشگاه عمومی تبدیل شود. سید باقر کاضمی (مهذب‌الدوله) استاندار وقت آذربایجان شرقی، نخستین تعمیرات اساسی را در محوطه این گردشگاه به انجام رسانید. در مرکز استخر ائل گلی، عمارت کلاه ‌فرهنگی هشت ضلعی وجود دارد که امروزه به ‌صورت یک تالار پذیرایی مورد استفاده قرار می ‌گیرد و به کاخ ائل گلی مشهور است. این بنا پیشتر ساختمانی خشتی بود که در سال 1346 تخریب گشت و با همت شهرداری تبریز و استانداری، جای خود را به یک ساختمان زیبا و مقاوم داد.

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.