بارگذاری نقشه...
 خانه    اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران بلوار فردوس- کد ۲۰۴

اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران بلوار فردوس- کد ۲۰۴

بلوار فردوس, تهران,
ایران/تهران, ایران
۲۲۰,۰۰۰تومان اجاره
آپارتمان
  • ۷۸
  • ۰
سراکده 1
سراکده 1
مدیریت تماس

توضیحات

اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران بلوار فردوس- کد ۲۰۴

فضای خانه

اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران بلوار فردوس- کد ۲۰۴ این آپارتمان مبله در غرب تهران و در منطقه فردوس غرب قرار دارد این آپارتمان مبله تهران دارای متراژی در حدود 45 مترو در طبقه پنجم ساختمان دارای آسانسورقرار دارد. از دیگر امکانات این آپارتمان مبله یکخوابه غرب تهران کولر، شوفاژ ،آسانسور، آیفون تصویری ، سرویس فرنگی و امکانات نظافتی و رفاهی کامل میباشد. این آپارتمان مبله در تهران دارای یک اتاق خواب می باشد. در اتاق خواب این منزل مبله غرب تهران یک تختخواب دونفره قرار دارد . همچنین به تعداد نفرات میهمانان اضافی رختخواب در اختیارشان قرار می گیرد .فاصله این آپارتمان مبله درتهران تا نزدیکترین ایستگاه مترو در حدود بیست دقیقه بوده و به مراکز خرید غرب بسیارنزدیک می باشد.

این منزل اجاره آپارتمان مبله تهران دارای امکانات رفاهی بسیار مناسبی از جمله :

  • سرویس خواب برای دو نفر همراه با خوشخواب بسیار مناسب
  • جا کفشی برای وردی که امکان اویزان کردن کت و لباس ها را به شما میدهد
  • سرویس بهداشتی ایرانی ، حمام با آب گرم عالی
  • تلویزیون
  • یک ست کامل مبلمان ۵ نفره اسپرت
  • سرویس آشپزخانه برای ۶ نفر کامل موجود است
  • یخچال و فریزر ، گاز

محله بلوار فردوس غرب چگونه است؟

اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران بلوار فردوس- کد ۲۰۴

اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران بلوار فردوس- کد ۲۰۴

اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران بلوار فردوس- کد ۲۰۴ سوئیت حال حاضر، در خیابان ورزی شمالی در بلوار فردوس غربی واقع می باشد. این خیابان به نسبت خیابان های اطراف آرامش و سکوت بیش تری داشته و دارای انواع مغازه ها نیز می باشد. جالب این جا است که در این سوئیت، شما تنها حدود 10 دقیقه پیاده روی تا مرکز میوه و تره بار تهران فاصله داشته و می توانید هر روز میوه تازه تهیه نمایید.

خود خیابان ورزی شمالی دسترسی فوق العاده ای دارد. چرا که از سمت جنوب به بلوار فردوس غربی و از قسمت شمالی نیز به بلوار آیت الله کاشانی منتهی شده و از هر دو طرف خطوط اتوبوس و تاکسی وجود دارد.

در بلوار فردوس غرب، چندین مرکز خرید قرار داشته که شما می توانید از آن جا هرچه می خواهید را تهیه نمایید. در کنار همه این ها، با اسکان در این سوئیت، نانوایی سنگکی، بوستان صفا، آب میوه بستنی گل یخ همه در چندقدمی شما قرار خواهند داشت.

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.