بارگذاری نقشه...
 خانه    اجاره آپارتمان مبله روزانه در اهواز + قیمت کد-۶۴۵

اجاره آپارتمان مبله روزانه در اهواز + قیمت کد-۶۴۵

اهواز, اهواز,
ایران/ خوزستان, ایران
۰تومان اجاره
آپارتمان
  • ۷۰
  • ۰
سراکده 2
سراکده 2
مدیریت تماس

توضیحات

اجاره  آپارتمان مبله روزانه در اهواز + قیمت کد-۶۴۵

اجاره  آپارتمان مبله روزانه در اهواز + قیمت کد-۶۴۵ فضای خانه

اجاره  آپارتمان مبله روزانه در اهواز + قیمت کد-۶۴۵ این آپارتمان مبله در منطقه اهواز قرار دارد. این آپارتمان مبله اهواز دارای دو  اتاق خواب است که در آندو  تختخواب دونفره قرار دارد.همچنین به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیارشان قرار میگیرد.از دیگر امکانات این منزل مبله اهواز می توان به مبلمان،تلویزیون،آشپزخانه مجهز به سیستم پخت وپز،لباسشویی،یخچال،اجاق گاز،ظروف آشپزخانه نام برد.این آپارتمان مبله دارای پارکینگ میباشد.
اجاره  آپارتمان مبله روزانه در اهواز + قیمت کد-۶۴۵ – کیانپارس محله ای تقریباْ اعیان نشین است که در غرب اهواز قرار دارد.بخش هایی از این محله از به ویژه خیابان های ایدون و خرداد از قدیم پولدار نشین بوده و خانه های بسیار مجللی در آن قرارداشت که به تدریج تبدیل به آپارتمان شده اند.بخش های جدید در شرق کیانپارس حد فاصل خیابان های ۱۳ تا ۱۸ شرقی ساکنانی با درآمد مالی متوسط دارد.

توضیحات

  اجاره  آپارتمان مبله روزانه در اهواز + قیمت کد-۶۴۵  کیانپارس از شرق به رودخانه ی کارون و بلوار ساحلي ، از غرب به كيان آباد و خط آهن ، از شمال به كمربندي سابق اهواز و نمايشگاه بين المللي  و از جنوب به امانيه منتهي مي شود.زمين هاي اين محله متعلق به فردي زرتشتي به نام فريدون كياني بود.به همين روي كيانپارس نام گرفت.

    اجاره  آپارتمان مبله روزانه در اهواز + قیمت کد-۶۴۵  كيانپارس محله اي بسيار زنده و پوياست.وجود مراكز متعدد خريد ، رستوران ها و فست فودهاي متعدد ، پزشكان متخصص و فوق متخصص ، كيانپارس را مكاني مناسب براي زندگي قرارداده است.در ۲ سال اخير با توجه به انسداد خيابان نادري ، توجه اهوازي ها به كيانپارس جلب شده و يكي ار عوارض آن افزايش ترافيك اين منطقه است.
اجاره  آپارتمان مبله روزانه در اهواز + قیمت کد-۶۴۵  کیانپارس محله ای تقریباْ اعیان نشین است که در غرب اهواز قرار دارد.بخش هایی از این محله از به ویژه خیابان های ایدون و خرداد از قدیم پولدار نشین بوده و خانه های بسیار مجللی در آن قرارداشت که به تدریج تبدیل به آپارتمان شده اند.بخش های جدید در شرق کیانپارس حد فاصل خیابان های ۱۳ تا ۱۸ شرقی ساکنانی با درآمد مالی متوسط دارد.

تاریخچه

اجاره  آپارتمان مبله روزانه در اهواز + قیمت کد-۶۴۵   کیانپارس از شرق به رودخانه ی کارون و بلوار ساحلي ، از غرب به كيان آباد و خط آهن ، از شمال به كمربندي سابق اهواز و نمايشگاه بين المللي  و از جنوب به امانيه منتهي مي شود.زمين هاي اين محله متعلق به فردي زرتشتي به نام فريدون كياني بود.به همين روي كيانپارس نام گرفت.

     اجاره  آپارتمان مبله روزانه در اهواز + قیمت کد-۶۴۵ كيانپارس محله اي بسيار زنده و پوياست.وجود مراكز متعدد خريد ، رستوران ها و فست فودهاي متعدد ، پزشكان متخصص و فوق متخصص ، كيانپارس را مكاني مناسب براي زندگي قرارداده است.در ۲ سال اخير با توجه به انسداد خيابان نادري ، توجه اهوازي ها به كيانپارس جلب شده و يكي ار عوارض آن افزايش ترافيك اين منطقه است.

اجاره  آپارتمان مبله روزانه در اهواز + قیمت کد-۶۴۵ این واحد آپارتمان مبله واقع در کیانپارس اهواز میباشد.این آپارتمان دو خوابه هست .طبقه پنجم با آسانسور و پارکینگ میباشد.از جمله امکانات رفاهی این واحد مبلمان ،تی وی ،تخت خواب … میباشد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.