بارگذاری نقشه...
 خانه    منزل اجاره ای در تبریز برای چند روزکد-۱۰۵۶

منزل اجاره ای در تبریز برای چند روزکد-۱۰۵۶

تبریز, تبریز,
ایران/آذربایجان شرقی, ایران
۰تومان اجاره
آپارتمان
  • ۱۰۸
  • ۰
سراکده 3
سراکده 3
مدیریت تماس

توضیحات

منزل اجاره ای در تبریز برای چند روز کد-۱۰۵۶

فضای خانه

منزل اجاره ای در تبریز برای چند روزکد-۱۰۵۶

منزل اجاره ای در تبریز برای چند روزکد-۱۰۵۶

منزل اجاره ای در تبریز برای چند روزکد-۱۰۵۶ این منزل مبله تبریز بصورت منزل ویلایی دربست در نظام پزشکی تبریز قرار دارد. این منزل مبله در تبریز دارای یک اتاق خواب می باشد. در اتاق خواب این منزل مبله درتبریز یک تختخواب دونفره قرار دارد. همچنین به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیارشان قرار میگیرد.
از دیگر امکانات این منزل مبله تبریزمی توان به مبلمان،تلویزیون، آشپزخانه دارای یخچال،اجاق گاز،ظروف آشپزخانه اشاره کرد. این منزل مبله دربست تبریز دارای حیاط دربست است که سرویس بهداشتی آن در حیاط قرار دارد. حمام این منزل تبریز داخل اتاق خواب قرار دارد. فاصله این منزل مبله تبریز تا مرکز شهر در حدود 15 دقیقه بصورت سواره است. این منزل تبریز فاقد پارکینگ می باشد.

گردشگری در تبریز و معرفی شهر آرزوها

منزل اجاره ای در تبریز برای چند روزکد-۱۰۵۶ تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی با مساحتی حدود ۱۲۰۰ کیلومتر مربع، پس از تهران و مشهد سومین شهر بزرگ ایران است. تبریز از شمال به کوه عینالی و از جنوب به دامنه کوه سهند و از سمت غرب به جلگه تبریز و دریاچه ارومیه محدود است. و از دیرباز تأثیر زیادی در زمینه‌های مختلف از جمله سیاسی و اقتصادی داشته‌است.

منزل اجاره ای در تبریز برای چند روزکد-۱۰۵۶تبریز، از لحاظ گردشگری بسیار مستعد بوده و چه از لحاظ اکوتوریسم و چه از لحاظ تنوع آثار باستانی قابل توجه است. و به نوعی یک ویترین تاریخی به حساب می آید که بیشتر آثار آن به هزاران سال قبل برمیگردد.

این شهر اتفاقات تاریخی زیادی را به چشم دیده است، فراز و فرودهای زیادی را تجربه کرده و خلاصه این که این شهر یک تاریخ زنده است و همچنان به عنوان یکی از زیباترین شهرهای ایران شناخته می شود.

منزل اجاره ای در تبریز برای چند روزکد-۱۰۵۶ شهر تبریز و گردشگری در بازار

منزل اجاره ای در تبریز برای چند روزکد-۱۰۵۶ منزل اجاره ای در تبریز برای چند روزکد-۱۰۵۶ بازار تبریز یکی از بزرگ ‌ترین و مهم ‌ترین بازارهای سرپوشیده در سطح ایران و قاره آسیا بشمار می ‌رود گفته می شود بازار تبریز با مساحتی حدود یک کیلومتر مربع بزرگ‌ ترین بازار سرپوشیده سنتی جهان است. بازار تبریز در مردادماه سال ۱۳۸۹ خورشیدی به عنوان نخستین بازار جهان در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است.

منزل اجاره ای در تبریز برای چند روزکد-۱۰۵۶ عواملی مانند سبک معماری بازار، آرایش مغازه ها، کثرت تیمچه ها، کاروان سراها، دالان ها، راسته ها و همچنین انواع مشاغل و حرفه ها، وجود تعداد بسیاری مدرسه و مسجد که عمدتاً از سابقه تاریخی برخوردارند، این بازار را به نمونه عالی مجهز تجارت، کسب و زندگی اسلامی و شرقی تبدیل کرده است.

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.