بارگذاری نقشه...
 خانه    سوئیت ارزان قیمت در تبریز-کد-۱۰۵۸

سوئیت ارزان قیمت در تبریز-کد-۱۰۵۸

تبریز, تبریز,
ایران/آذربایجان شرقی, ایران
۰تومان اجاره
آپارتمان
 • ۳۱۳
 • ۰
سراکده 3
سراکده 3
مدیریت تماس

توضیحات

سوئیت ارزان قیمت در تبریز-کد-۱۰۵۸

سوئیت ارزان قیمت در تبریز-کد-۱۰۵۸ دسترسی آسان و نزدیکی این سوییت به مرکز خرید رشدیه و مرکز تفریحی-تجاری لاله پارک این امکان را به شما می دهد که یک روز خرید خوب را در سفر خود تجربه کنید.

نزدیکی به اتوبان کسایی و پاسداران جابجایی شما را راحت تر میکند و فراموش نکنید که در سفر خود یک روز به یادماندنی در تفرجگاه عینالی، تله کابین و پارک جنگلی باغمیشه داشته باشید.

فضای خانه

 • سوئیت ارزان قیمت در تبریز-کد-۱۰۵۸ این آپارتمان مبله تبریز در منطقه رشدیه و کنار لاله پارک تبریز قرار دارد.متراژ این آپارتمان مبله در تبریز در حدود 100 متر است .

 • این منزل مبله تبریز دارای 3 اتاق خواب می باشد.در یکی ازاتاق خواب های این منزل مبله در تبریز یک تختخواب دونفره و یک تختخواب یکنفره قرار دارد.

 • در دو اتاق دیگر یک تختخواب دونفره قرار دارد.

 • همچنین برای میهمانان اضافی رختخواب اضافی موجود می باشد.

 • این آپارتمان مبله دارای دو سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و همچنین دو حمام است. همچنین ساختمان مجهز به آسانسور و پارکینگ می باشد.

 • این آپارتمان مبله تبریز در منطقه رشدیه و کنار لاله پارک تبریز قرار دارد.متراژ این آپارتمان مبله در تبریز در حدود 100 متر است .

 • این منزل مبله تبریز دارای 3 اتاق خواب می باشد.در یکی ازاتاق خواب های این منزل مبله در تبریز یک تختخواب دونفره و یک تختخواب یکنفره قرار دارد.

  موقعیت جغرافیایی تبریز

  سوئیت ارزان قیمت در تبریز-کد-۱۰۵۸ تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی با مساحتی حدود ۱۲۰۰ کیلومتر مربع، پس از تهران و مشهد سومین شهر بزرگ ایران است. تبریز از شمال به کوه عینالی و از جنوب به دامنه کوه سهند و از سمت غرب به جلگه تبریز و دریاچه ارومیه محدود است. و از دیرباز تأثیر زیادی در زمینه‌های مختلف از جمله سیاسی و اقتصادی داشته‌است.

  تبریز، از لحاظ گردشگری بسیار مستعد بوده و چه از لحاظ اکوتوریسم و چه از لحاظ تنوع آثار باستانی قابل توجه است. و به نوعی یک ویترین تاریخی به حساب می آید که بیشتر آثار آن به هزاران سال قبل برمیگردد.

  این شهر اتفاقات تاریخی زیادی را به چشم دیده است، فراز و فرودهای زیادی را تجربه کرده و خلاصه این که این شهر یک تاریخ زنده است و همچنان به عنوان یکی از زیباترین شهرهای ایران شناخته می شود.

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به صورت خودکار کلمات فینگلیش را به فارسی تبدیل کن. در صورتی که می‌خواهید انگلیسی تایپ کنید Ctrl+g را فشار دهید.