بارگذاری نقشه...
 خانه    اجاره روزانه آپارتمان مبله در اهواز کد-۶۴۴

اجاره روزانه آپارتمان مبله در اهواز کد-۶۴۴

اهواز, اهواز,
ایران/ خوزستان, ایران
۰تومان اجاره
آپارتمان
  • ۱۰۲
  • ۰
سراکده 2
سراکده 2
مدیریت تماس

توضیحات

اجاره روزانه آپارتمان مبله در اهواز کد-۶۴۴

اجاره روزانه آپارتمان مبله در اهواز کد-۶۴۴ فضای خانه

اجاره روزانه آپارتمان مبله در اهواز کد-۶۴۴ این آپارتمان مبله در منطقه اهواز قرار دارد. این آپارتمان مبله اهواز دارای دو  اتاق خواب است که در آن دو تختخواب دونفره قرار دارد.

اجاره روزانه آپارتمان مبله در اهواز کد-۶۴۴ همچنین به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیارشان قرار میگیرد.از دیگر امکانات این منزل مبله اهواز می توان به مبلمان،تلویزیون،آشپزخانه مجهز به سیستم پخت وپز،لباسشویی،یخچال،اجاق گاز،ظروف آشپزخانه نام برد.این آپارتمان مبله دارای پارکینگ میباشد.

تاریخچه

اجاره روزانه آپارتمان مبله در اهواز کد-۶۴۴  اهواز در موقعیت جغرافیایی ۳۱ درجه و ۲۰ دقیقه عرض شمالی و ۴۸ درجه و ۴۰ دقیقه طول شرقی، در بخش جلگه‌ای خوزستان و با ارتفاع ۱۸ متر از سطح دریا واقع شده است. شهر اهواز با ۲۰٫۰۰۰ هکتار مساحت یکی از شهرهای وسیع کشور محسوب می‌شود، شهرداری اهواز در سال ۱۳۰۴ خورشیدی تأسیس شد و کارون پرآب‌ترین رود ایران با سرچشمه گرفتن از کوه‌های بختیاری، با ورود به اهواز، شهر را به دو بخش شرقی و غربی تقسیم می‌کند و جلوه زیبایی به شهر داده می‌دهد.

اجاره روزانه آپارتمان مبله در اهواز کد-۶۴۴ کوروش از محلات قدیمی شهر اهواز است و در نزدیکی رود کارون قرار دارد.

اجاره روزانه آپارتمان مبله در اهواز کد-۶۴۴ نام جدید این محل کوی ملت است اما بیشتر مردم آن را به اسم کوروش می‌دانند. کوروش دارای ۴ فاز است.

نام خیابان‌های اصلی کوروش از قسمت جنوبی عبارتنداز :

  • ده متری مقیمی
  • بیست متری مقیمی
  • اقبال
  • عامری
  • دانیال
  • کارون
    توضیحات

همچنین بخش‌های فاز ۳ کوروش و فاز ۴ کوروش که جدا از این خیابان‌ها قرار دارد. کوروش جزو محلات قدیمی شهر اهواز است و اکثر جمعیت آن فارسی‌زبان هستند.

اجاره روزانه آپارتمان مبله در اهواز کد-۶۴۴ کوروش از قسمت جنوبی به محله زیتون متصل می‌شود. از قسمت شمالی به پاستوریزه می‌رسد. در روبروی کوروش محله زویه قرار دارد. خیابان کارون و فاز ۳ و فاز ۲ کوروش ، در کنار رود کارون قرار دارند و جاده ساحلی جدید اهواز از آن رد می‌شود.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.