بارگذاری نقشه...
 خانه    اجاره روزانه آپارتمان مبله در اهواز کد -۶۴۳

اجاره روزانه آپارتمان مبله در اهواز کد -۶۴۳

اهواز, اهواز,
ایران/ خوزستان, ایران
۰تومان اجاره
آپارتمان
  • ۱۷۰
  • ۰
سراکده 2
سراکده 2
مدیریت تماس

توضیحات

اجاره روزانه آپارتمان مبله در اهواز کد-۶۴۳
اجاره روزانه آپارتمان مبله در اهواز کد-۶۴۳فضای خانه
اجاره روزانه آپارتمان مبله در اهواز کد-۶۴۳این آپارتمان مبله در منطقه اهواز قرار دارد. این منزل ویلایی دربست  مبله اهواز دارایدو اتاق خواب است که در آن سه  تختخواب تک نفره قرار دارد.و در دیگری یک تخت دبل .همچنین به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیارشان قرار میگیرد.از دیگر امکانات این منزل مبله اهواز می توان به مبلمان،تلویزیون،آشپزخانه مجهز به سیستم پخت وپز،لباسشویی،یخچال،اجاق گاز،ظروف آشپزخانه نام برد.این آپارتمان مبله دارای پارکینگ میباشد.

اجاره روزانه آپارتمان مبله در اهواز کد -۶۴۳در منطقه دو شهرداری اهواز بیش از 20 پارک وجود دارد که پارک های جاده ساحلی موسوم به دولت، چهل و دو هکتاری، پارک رضا ،پارک الهام، پارک فردوس، پارک شفق ،پارک فدک، پارک گلچهره، پارک های کوثر یک و دو، پارک طوبی و…. از جمله پارک های این منطقه محسوب می شود. با این حال به دلیل رشد ساخت و ساز و تمایل به تخریب خانه های ویلایی به منظور ساخت آپارتمان و طبیعتا رشد جمعیت در منطقه نیاز این محله به احداث پارکهای محله ای و جنگلی احساس میشود.

کیانپارس اداری، کیان آباد مسکونی

اجاره روزانه آپارتمان مبله در اهواز کد-۶۴۳کیانپارس و کیان آباد با اینکه دو محله متصل به هم هستند ولی یک جورهایی با هم تفوت دارند و کیان آباد محله ای کاملا مسکونی ولی کیانپارس علاوه بر مسکونی محله ای اداری و تفریحی هم محسوب می شود. به همین دلیل کیان آباد محله ای خلوت ولی کیانپارس در دو نوبت صبح و عصر محله ای کاملا شلوغ است. صبح ها فضایی اداری دارد ولی عصرها به پاتوقی برای جوانان و مکانی برای تفریح خانواده ها تبدیل می شود.

اجاره روزانه آپارتمان مبله در اهواز کد -۶۴۳کیان‌آباد یکی از مناطق شهر اهواز می‌باشد که دارای هفت ۱۸متری و ۴۳ خیابان ۱۲ متری می‌باشد.ساکنین این منطقه عمدتا قشر فرهنگی و اداری اهواز هستند. ملک درخیابانهای سمت کیانپارس گران تر از خیابانهای سمت راه آهن می‌باشد. انتهای کیان آباد زیرگذری است که منطقه را به جاده اهواز-تهران وصل می‌کند و پارک بزرگی در انتهای کیان آباد وجود دارد که تفرجگاه ساکنین آخر کیان آباد می‌باشد. 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.