09054609329
ایران-تهران
info@sarakadeh.com

اجاره آپارتمان مبله در خیابان استقلال کرمان کد-۷۵۱

خیابان استقلال, کرمان, استان کرمان, ایران
250,000 تومان

جزئیات

اجاره آپارتمان مبله در خیابان استقلال کرمان کد-۷۵۱

اجاره آپارتمان مبله در خیابان استقلال کرمان کد-۷۵۱ این آپارتمان مبله در خیابان استقلال کرمان قرار دارد. متراژ این منزل مبله کرمان در حدود ۷۰ متر است.این آپارتمان مبله دارای دو اتاق خواب می باشد که در اتاق خواب های آن تخت خواب یکنفره قرار دارد . همچنین به تعداد میهمانان لوازم خواب شامل رختخواب در اختیار میهمانان قرار می گیرد.

این آپارتمان مبله  دارای امکانات رفاهی بسیار مناسبی از جمله :

 • سرویس خواب  همراه با خوشخواب بسیار مناسب
 • جا کفشی برای وردی که امکان اویزان کردن کت و لباس ها را به شما میدهد
 • سرویس بهداشتی ایرانی ، حمام با آب گرم عالی
 • تلویزیون
 • یک ست کامل مبلمان و همچنین میز ناهار خوری
 • سرویس آشپزخانه برای  کامل موجود است
 • یخچال ، گاز
 • پارکینگ

شهر کرمان 

اجاره آپارتمان مبله در خیابان استقلال کرمان کد-۷۵۱ استان کرمان در جنوب شرقی ایران واقع شده و از شمال بااستان‌های خراسان و یزد، از جنوب با استان هرمزگان، از شرق با سیستان و بلوچستان و از غرب با استان فارس همسایه است.کرمان پرجمعیت ترین شهر در بین استان‌های جنوب خاوری ایران است. کرمان ناحیه‌ای باد خیز نیست و آب و هوایی پاک دارد. آب و هوای کرمان کویری است و شب‌ها هوای سردتری نسب به روز دارد. تابستانی بسیار گرم دارد و روزهای سرد کمتری در زمستان دارد. زبان متداول در کرمان فارسی روان است و اهالی قدیم آن با گویش کرمانی صحبت می‌کنند.

باغ شاهزاده، ماهان

اجاره آپارتمان مبله در خیابان استقلال کرمان کد-۷۵۱ باغ شاهزاده در دامنه كوه جوپار، در بستری كویری و در فاصله ۶ كیلومتری شهر ماهان در مسیر جاده كرمان – بم بناشده است.این باغ در عصر قاجار در دوران یازده‌ساله فرمانروایی عبدالحمید میرزا ناصرالدوله احداث گردیده است. باغ شاهزاده ماهان كرمان یكی از نمونه باغ تخت‌های ایرانی است كه از شرایط مساعد طبیعی بهترین بهره‌ را برده است. وجود خاك حاصل‌خیز، آفتاب لازم، وزش باد ملایم و نسیم و بالاخره دسترسی به آب (قنات تیگران) امكان ایجاد باغی در این مقیاس را در گستره‌ای خشك و بی‌آب‌ و علف به طرز معجزه‌آسایی فراهم ساخته است.

منبع حیاتی باغ شازده کجاست ؟

منبع حیاتی باغ شاهزاده، جریان آب‌هایی است كه از کوه‌های اطراف سرچشمه گرفته است. قنات تیگران كه از ارتفاعات كوه جوپار سرچشمه می‎گیرد، منبع آب این باغ است. جریان فوق از مرتفع‌ترین سطح وارد باغ گردیده و نظام آبیاری طراحی‌شده باغ را به وجود می‌آورد.این باغ یكی از ۹ باغ ایرانی است كه در یونسكو ثبت جهانی شده است.این باغ به دلیل ویژگی‌ها و جذابیت‌های تاریخی و ارزش‌های فضایی كه دارد، به‌ عنوان یكی از زیباترین باغ تخت‌های ایرانی مورد توجه دوستداران باغ ایرانی است. اگر به کرمان سفر کردید، بازدید از این منطقه خوش آب‌وهوای ماهان و باغ تخت زیبای شاهزاده ماهان را از دست ندهید.

اجاره آپارتمان مبله در خیابان استقلال کرمان کد-۷۵۱
اجاره آپارتمان مبله در خیابان استقلال کرمان کد-۷۵۱

سراکده با رائه بهترین خدمات در سراسر ایران آماده پدیرایی از شما عزیزان می باشد .

اجاره آپارتمان مبله 

#مبله#آپارتمان_مبله#اجاره_آپارتمان_مبله#اجاره_سوئیت_مبله#منزل_مبله

 

برنامه ها

 • ID: 116
 • منتشر شده: فوریه 4, 2017
 • آخرین به روز رسانی : جولای 19, 2019
 • نمایش ها : 1430
Call Now Button