09054609329
ایران-تهران
info@sarakadeh.com

اجاره سوئیت مبله در خیابان اقبال کوروش اهواز کد-۶۰۲

خیابان اقبال‬‎, اهواز, استان خوزستان, ایران
250,000 تومان

جزئیات

اجاره سوئیت مبله در خیابان اقبال کوروش اهواز کد-۶۰۲

اجاره سوئیت مبله در خیابان اقبال کوروش اهواز کد-۶۰۲ این آپارتمان مبله در خیابان اقبال اهواز قرار دارد. این آپارتمان مبله اهواز دارای دو اتاق خواب است که در هر اتاق آن یک تختخواب دونفره قرار دارد.همچنین به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیارشان قرار میگیرد.از دیگر امکانات این منزل مبله اهواز می توان به مبلمان،تلویزیون،آشپزخانه مجهز به سیستم پخت وپز،لباسشویی،یخچال،اجاق گاز،ظروف آشپزخانه نام برد.این آپارتمان مبله دارای پارکینگ میباشد.

امکانات این واحد مبله

منزل اجاره ای مبله در دارای ویژگی های زیر می باشد:

  • مبلمان
  • تلوزیون
  • تهویه
  • سیستم حرارتی
  • آشپزخانه

استان اهواز

اجاره سوئیت مبله در خیابان اقبال کوروش اهواز کد-۶۰۲ شهر اهواز با مساحت ۱۸۶۵۰ هکتار، بعنوان یکی از شهرهای وسیع ایران، محسوب می‌شود. شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب که بزرگترین تولیدکننده نفت ایران بشمار می‌آید، در اهواز مستقر می‌باشد، همچنین شرکت ملی حفاری ایران که بزرگترین شرکت حفاری کشور محسوب می‌شود نیز در اهواز متمرکز می‌باشد. برخی از بزرگترین کارخانه‌های مادر کشور در این شهر جای دارند. رودخانه کارونپرآب‌ترین رودخانه ایران، با سرچشمه گرفتن از کوه‌های بختیاری، با ورود به اهواز، این شهر را به دو بخش شرقی و غربی تقسیم می‌کند.

بازار فلافل اهواز

اجاره سوئیت مبله در خیابان اقبال کوروش اهواز کد-۶۰۲ بازار فلافل اهواز در خیابان انوشه، محله‌ی عرب‌نشین لشکرآباد قرار دارد. این بازار مرکز فروش فلافل در شهر است؛ اگر به اهواز رفتید و جزو آن دسته افرادی بودید که مثل من عاشق فلافل و ترشی‌جاتی هستید که کنار این ساندویچ خوشمزه سرو می‌شود، حتما و حتما بخشی از سفر خود را به بازدید از این بازار و تست کردن فلافل‌های آن اختصاص دهید.

طولانی ترین آبشار مصنوعی خاورمیانه

اهواز میزبان طولانی‌ترین آبشار مصنوعی خاورمیانه است که روی هفتمین پل اهواز احداث شده است. این آبشار با نورپردازی بی‌نظیر بسیار تماشایی است. فواره‌های آب از اطراف پل به داخل رودخانه پرتاب می‌شود. اگر به اهواز رفتید، اینجا را از دست ندهید.

اجاره سوئیت مبله در خیابان اقبال کوروش اهواز کد-۶۰۲
اجاره سوئیت مبله در خیابان اقبال کوروش اهواز کد-۶۰۲

آبادان شهری در استان خوزستان و جنوب‌غرب ایران، مرکز شهرستان آبادان و از مناطق آزاد بازرگانی (منطقه آزاد تجاری-صنعتی اروند) ایران است. پس از اهواز این شهر مهم‌ترین شهر خوزستان است. سرا کده برای آبادان هم آپارتمان های مبله خیلی خوبی داره با مراجعه به لینک زیر از خانه های آبادان هم دیدن فرمایید !

اجاره آپارتمان مبله 

#مبله#آپارتمان_مبله#اجاره_آپارتمان_مبله#اجاره_سوئیت_مبله#منزل_مبله

برنامه ها

  • ID: 812
  • منتشر شده: فوریه 3, 2017
  • آخرین به روز رسانی : جولای 14, 2019
  • نمایش ها : 1711
Call Now Button