09054609329
ایران-تهران
info@sarakadeh.com

اجاره بهترین آپارتمان مبله در تفلیس کد-3100

350,000 تومان

جزئیات

اجاره بهترین آپارتمان مبله در تفلیس کد-3100

تفلیس مهمترین شهر و پایتخت کشور گرجستان است که مردم بسیار مهمان نوازی دارد. شهر تفلیس در یک دهه اخیر از سوی گردشگران، بخصوص ایرانی ها مورد اقبال بسیار قرار گرفته است، ناگفته نماند که طبیعت زیبایی که در کنار رود کُر در شهر تفلیس خودنمایی میکند و نیز قدمت تاریخی این شهر یکی از دلایل آن است. در هر حال با اجاره بهترین آپارتمان مبله در تفلیس کد-3100 در سراکده، سفری دلپذیر و مقرون به صرفه تر را در شهر تفلیس تجربه کنید.

مشخصات اجاره بهترین آپارتمان مبله در تفلیس کد-3100

  • یک اتاق خواب با یک تخت دونفره و ملزومات مورد نیاز
  • آشپزخانه مجهز
  • اتاق نشیمن

درباره تفلیس بیشتر بدانیم!!

همانطور که قبلا اشاره کردیم تفلیس بزرگترین شهر و پایتخت گرجستان است و تاریخ این شهر از جایی شروع میشود که به دلیل داشتن چشمه های آبگرم مورد توجه پادشاهان کشور در دوره های تاریخی قرار میگیرد. وقتیکه در خیابان ها و محله های تفلیس قدم میزنید، منظره ای از ساختمان هایی را با ترکیبی از معماری قرون وسطایی، کلاسیک، آسیای میانه و معماری مدرن میبینید و این یکی از جاذبه های تفلیس است.

سفر به تفلیس مانند سفرهای خارجی دیگر هزینه های خاص خودش را دارد اما یکی از راههای کاهش هزینه، اجاره بهترین آپارتمان مبله در تفلیس کد-3100 است. مردم گرجستان افرادی خونگرم و مهمان نواز هستند که قطعا آرامش آنها شما را شگفت زده خواهد کرد.

 

معرفی برخی از جاذبه های معروف تفلیس

شهربازی متاتسمیندا و بام تفلیس

پارک وسیع متاتسمیندا یکی از جاذبه های طبیعی و بینظیری است که هیچ گردشگری نباید اختصاص زمانی برای بازدید از آن را از دست بدهد. در این پارک یک شهر بازی بسیار هیجان انگیز در مرتفع ترین قسمت واقع شده است که چشم انداز آن تمامی شهر را در بر میگیرد.

اجاره بهترین آپارتمان مبله در تفلیس کد-3001
شهربازی متاتسمیندا

 

ما را از طریق سایت سراکده کنید، با اجاره بهترین و به قیمت ترین سوئیت ها و آپارتمان های مبله در سراسر ایران و کشورهای همسایه در خدمت شما هستیم.

#اجاره_بهترین_آپارتمان_مبله_در_تفلیس #اجاره_سوئیت_مبله_در_تفلیس #اجاره_ارزان ترین_سوئیت_مبله_در_تفلیس #اجاره_روزانه_آپارتمان_یکخوابه_مبله_در_تفلیس #اجاره_آپارتمان_مبله #اجاره_ماهانه_آپارتمان_مبله_در_تفلیس #قیمت_اجاره_بهترین_آپارتمان_مبله_در_تفلیس #اجاره_سالانه_آپارتمان_مبله_در_تفلیس # چگونه_در_تفلیس_آپارتمان_مبله_اجاره_کنم_؟

  • ID: 4106
  • منتشر شده: اکتبر 13, 2018
  • آخرین به روز رسانی : اکتبر 22, 2018
  • نمایش ها : 201
Call Now Button